Zlati Ključ Grosuplja 2008

26. januarja smo uspešno izpeljali že drugo akcijo Kdo bo nosil zlati ključ mesta Grosuplje. Na slovesnosti, ki je potekala v dvorani Brinje, so nastopili priznani slovenski glasbeniki: Eva Černe, Alenka Gotar, Tina Gačnik-Tiana, Parlament dixie band, Jerica Mrzel, Big band Grosuplje, Iva Stanič, citrarka Tanja Zajc Zupan in tenorist Andrej Ažman.

Seveda moramo posebej poudariti, da je bila prireditev dobrodelna. Zdravstvenemu domu Grosuplje smo podarili 1500 evrov za posebno napravo za jemanje krvi, Rotaract (podmladek Rotary kluba Grosuplje) pa je dobil 1000 evrov. Dobrodelnosti pa s tem še ni konec. Tone Košmrlj je ob koncu prireditve izvedel še dražbo dveh slik in dveh kipov, ki so jih izdelali otroci; tudi ta denar bo porabil Rotaract za svoje humanitarne projekte.

Se strinjate?